O nas

Skandynawska prostota połączona z wygodą i stylem. Tak pokrótce można opisać fenomen mebli IKEA, które od lat należą do najchętniej kupowanych także przez polskich wymagających Klientów. Wiele osób posiada mebel IKEA lub planuje jego zakup, jednak napotyka problem z mocno ograniczonym wyborem rodzajów tkanin i kolorów. Nie sztuka kupić ogólnodostępny mebel, lecz sprawić, żeby stał się jedynym w swoim rodzaju,który odzwierciedla nasz charakter i styl życia.

Tak powstała Soferia, oferująca szyte na zamówienie pokrowce na sofy i fotele IKEA

onas2 (1).png
Soferia oferuje najwyższej jakości pokrowce na sofy IKEA oraz pokrowce na fotele IKEA.
Nasze pokrycia nie tylko pozwalają na zabawę kolorami czy wzorami. Pomogą zindywidualizować mebel i odmienić wnętrze. To również możliwość bezproblemowej pielęgnacji dzięki zastosowaniu tkanin najwyższej jakości.

Jak to działa?

fotel1.png

1Wybierz rodzaj pokrowca

fotel2.png

2Dobierz tkaninę

fotel2.png

3Ciesz się odmienionym wnętrzem!

Różnorodny asortyment

Każdy nasz produkt to nie jest zwykły, znany ze sklepu pokrowiec IKEA. To pokrycie wyjątkowe — kilkadziesiąt rodzajów tkanin, zróżnicowane kolory, nowoczesne i unikalne wzornictwo pozwalające na idealne dopasowanie do każdego wnętrza.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą nie tylko pokrycia na meble IKEA z bieżącej oferty. Szyjemy również pokrowce na nietypowe, wycofane z produkcji meble, między innymi z popularnych serii Ektorp lub Tomelilla.

Soferia to polska firma o międzynarodowym zasięgu

Sprzedajemy nasze produkty do wszystkich krajów Unii Europejskiej i USA. Wszystkie nasze pokrowce są szyte na zamówienie w momencie wybrania przez Ciebie produktu.
Dostarczamy je do Twojego domu w ciągu 14 dni roboczych!
W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami.