Szerokość: 78cm, Głębokość: 85cm, Wysokość: 84cm
Szerokość: 105cm, Głębokość: 90cm, Wysokość: 88cm
Szerokość: 80cm, Głębokość: 70cm, Wysokość: 77cm
Szerokość: 88 cm, Głębokość: 110 cm, Wysokość: 88 cm
Szerokość: 90cm, Głębokość: 87cm, Wysokość: 66 cm
Szerokość: 91cm, Głębokość: 93cm, Wysokość: 80cm
Uwaga: IKEA produkowała 2 wymiary tego modelu: szerokosci grzebietu/góry oparcia 62cm i 70cm. Proszę o wskazanie w polu komentarza który model Państwo posiadacie. W przypadku nie wskazania będzie szyty model szerokości 62cm.
Szerokość: 80 cm, Głębokość: 100 cm, Wysokość: 87 cm
Szerokość: 62cm, Głębokość: 90cm, Wysokość: 79cm
Szerokość: 92cm, Głębokość: 95cm, Wysokość: 89cm
Szerokość: 78cm, Głębokość: 60cm x Wysokość: 88cm
Szerokość: 82 cm, Głębokość: 96 cm, Wysokość: 101 cm
Szerokość : 80 cm, Głębokość 86 cm

Skandynawska marka meblowa IKEA to nie tylko minimalistyczne i funkcjonalne wzornictwo, ale też przede wszystkim wygoda. Właśnie jej służą tak popularne w ofercie IKEA fotele pozwalające na pełen odpoczynek po zabieganym dniu. Meble te, niestety, ulegają częstym zabrudzeniom i zniszczeniu materiału, więc dla osób poszukujących możliwości ich szy...

Skandynawska marka meblowa IKEA to nie tylko minimalistyczne i funkcjonalne wzornictwo, ale też przede wszystkim wygoda. Właśnie jej służą tak popularne w ofercie IKEA fotele pozwalające na pełen odpoczynek po zabieganym dniu. Meble te, niestety, ulegają częstym zabrudzeniom i zniszczeniu materiału, więc dla osób poszukujących możliwości ich szybkiego odświeżenia lub też dla klientów zainteresowanych indywidualnymi rozwiązaniami, oferujemy pokrowce będące idealnymi zamiennikami oryginalnych tkanin. W naszym asortymencie dostępne są pokrowce na fotele z takich serii, jak BACKABRO, EKTORP, IKEA PS, KARLSTAD, POANG, SANDBY, STOCKSUND czy TOMELILLA. Wykonane z tkanin o wyjątkowo wysokiej jakości, łatwych w czyszczeniu i praniu w warunkach domowych, nasze pokrowce szyte na miarę to możliwość odmienienia mebli naszych klientów nie do poznania w terminie raptem 14 dni roboczych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałową i zamawiania darmowych próbek tkanin pozwalających na idealne dopasowanie pokrowców do potrzeb naszych klientów.

Więcej