Szerokość: 91cm, Głębokość: 93cm, Wysokość: 80cm
Szerokość: 165cm, Głębokość: 94cm, Wysokość: 80cm
Szerokość: 205cm, Głębokość: 94cm, Wysokość: 80cm
Szerokość: 226cm, Głębokość: 93cm, Wysokość: 83cm
Szerokość: 80cm, Głębokość: 160cm, Wysokość: 80cm
Szerokość: 80cm, Głębokość: 160cm, Wysokość: 80cm
1 499,00 zł
Szerokość: 282/241cm, Głębokość: 94cm, Wysokość: 80cm
Uwaga: IKEA produkowała 2 wymiary tego modelu: szerokosci grzebietu/góry oparcia 62cm i 70cm. Proszę o wskazanie w polu komentarza który model Państwo posiadacie. W przypadku nie wskazania będzie szyty model szerokości 62cm.
Szerokość: 80cm, Głębokość: 63cm, Wysokość: 46cm

Meble IKEA KARLSTAD, wśród których znajdziemy leżanki, sofy, fotele i podnóżki, to popularna seria skandynawskiej marki meblowej, którą od lat doceniają polscy klienci. Praktyczne, proste w konstrukcji, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne, meble IKEA KARLSTAD są więc wykorzystywane zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i publicznych...

Meble IKEA KARLSTAD, wśród których znajdziemy leżanki, sofy, fotele i podnóżki, to popularna seria skandynawskiej marki meblowej, którą od lat doceniają polscy klienci. Praktyczne, proste w konstrukcji, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne, meble IKEA KARLSTAD są więc wykorzystywane zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i publicznych, typu restauracje czy hotele. Dla wszystkich, którzy szukają możliwości zmienienia pokryć mebli IKEA lub potrzebują pokrowców innych niż oryginalne projekty skandynawskie, oferujemy pokrowce szyte jako zamienniki na wszystkie meble z tej serii, nie tylko produkowane aktualnie, ale także starsze, wycofane już z produkcji, modele. Dostępne w bogatej palecie kolorystycznej i zróżnicowanych rodzajach materiałów, nasze pokrowce produkowane są z wykorzystaniem osiągnięć najnowszej technologii, chroniących je przed przypadkowo rozlanymi płynami oraz ułatwiające czyszczenie drobnych zabrudzeń. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą tkanin stosowanych do szycia pokrowców i zamawiania darmowych próbek tkanin.

Więcej