Innowacyjne technologie naszych tkanin

Tkaniny Soferia to nie tylko szeroka paleta barw i ciekawe wzornictwo. Zależy nam, aby estetyka mebli szła w parze z ich funkcjonalnością. W związku z tym, większość naszych tkanin to tkaniny łatwe do utrzymania w czystości, które wyposażone są w zaawansowany system ochrony. Dzięki innowacyjnym aperturom zastosowanym w procesie produkcji wszelkie plamy łatwo poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania unikalnej struktury materiału.  

Posted By: In: Poradnik On: Comment: 0 Hit: 3406

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat obu naszych innowacyjnych technologii: EASY CLEAN oraz WATER REPELLENT. Wybierając tkaniny w naszym sklepie szukaj niniejszych oznaczeń, jeśli zależy Ci na zakupie tkaniny łatwej w utrzymaniu w czystości.

EASY CLEAN

Easy Clean to innowacyjna apretura ochrony włókien tkanin, dzięki której wszelkie zabrudzenia można usunąć za pomocą trzech prostych kroków. Wystarczy nanieść na plamę trochę wody i odsączyć zabrudzenie za pomocą papierowego ręcznika. W przypadku uporczywych zabrudzeń należy użyć wody z szarym mydłem do usunięcia plamy. Następnie skrapiać wodą i odsączyć do momentu całkowitego usunięcia mydła i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku eco-skór zabrudzonych długopisem wystarczy posłużyć się szkolną gumką lub alkoholem etylowym (spirytus spożywczy) w formie rozpylonej.

Więcej szczegółów na temat czyszczenia tkanin EASY CLEAN znajdziesz tutaj.

 ec2.png

WATER REPELLENT

Apretura Water Repellent to innowacyjna hydrofobowa powłoka, która chroni tkaninę przed wnikaniem rozlanych cieczy. Dzięki teflonowi sprawia, że tkaniny nie wchłaniają rozlanych substancji, pozostawiając krople na powierzchni materiału. Wystarczy je tylko odsączyć ręcznikiem papierowym.

 wr2.png

Comments

Leave your comment