Szerokość: 91cm, Głębokość: 93cm, Wysokość: 80cm
Uwaga: IKEA produkowała 2 wymiary tego modelu: szerokosci grzebietu/góry oparcia 62cm i 70cm. Proszę o wskazanie w polu komentarza który model Państwo posiadacie. W przypadku nie wskazania będzie szyty model szerokości 62cm.

Seria mebli wypoczynkowych Karlstad od firmy IKEA obejmuje również niezwykle komfortowe fotele, które będą świetną ozdobą każdego wnętrza. Aby wypoczynek na nich był prawdziwą przyjemnością warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy miękkie pokrowce wykonane wyłącznie z najwyższej jakości tekstyliów. Takie zamienniki oryginalnych pokrowców skandynaws...

Seria mebli wypoczynkowych Karlstad od firmy IKEA obejmuje również niezwykle komfortowe fotele, które będą świetną ozdobą każdego wnętrza. Aby wypoczynek na nich był prawdziwą przyjemnością warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy miękkie pokrowce wykonane wyłącznie z najwyższej jakości tekstyliów. Takie zamienniki oryginalnych pokrowców skandynawskiej marki IKEA znajdą Państwo w naszej ofercie. Tym, co wyróżnia nasz asortyment, jest wyjątkowo bogata paleta kolorystyczna, w której znajdują się zarówno klasyczne barwy takie jak beże bądź szarości, jak i odcienie dla miłośników ekstrawagancji – turkusy, czerwienie czy też soczyste zielenie. Wiele pokrowców dostępnych w naszej ofercie posiada wysoce praktyczne cechy hydrofobowe, które chronią je przed zachlapaniem i zabrudzeniem. Niektóre warianty umożliwiają również szybkie czyszczenie ewentualnych zabrudzeń za pomocą wyłącznie lekko wilgotnej ściereczki. Dodatkowo wysoka gramatura naszych tekstyliów sprawia, że są one odporne na ścieranie i z pewnością przetrwają w Państwa domach wiele lat.

Więcej